Koncert v Prahe sa blíži - príprava na flashmob
Pridal Snehulo dňa May 21 2017 16:08:53

Podrobné novinky

Ahojte LP fanúšikovia.

Dostali sme od vás zopár skvelých nápadov pre spestrenie blížiaceho sa koncertu v Prahe, ktorý sa uskutoční 11.6.2017 a vybrali sme dva nápady od Ivanky Meluzinovej a Sáry Blahovej, ktoré sme spojili dokopy:

Plán zní následovně. V skladbe NUMB vyzvedneme nad hlavu A4 (Najskôr A4 s číslom 1 a následne papier obrátime na 2). Proč právě NUMB? Samotní LP jsou přesvědčeni že Numb nemá tolik energie na koncertech jako třeba In the end a zároveň je klip natočený v Praze. Pokud jste pro tak prosím ty, jenž vlastní tiskárnu aby na koncert natiskli další kopie pro ty co nemají tu možnost. Vytvoříme tak nezapomenutelný zážitek nejen sobě tak i Linkin Park.

Text:

I've
Become so numb
I can't feel you there

Kdy? Úplně v ty poslední části kdy song končí a Mike dodává (I'm tired of being what you want me to be)

Děkuji za případnou spolupráci a za necelý měsíc se těším na Aerodrom. Zdar.

A4 si môžete stiahnuť
na tomto odkaze. Skúste A4 vytlačiť obojstranne a farebne. Ak vám nerobí problém vytlačiť viac strán, kľudne vytlačte A4 aj pre ďalších fanúšikov. Čím viac, tým lepšie. :) Veľká vďaka patrí Ivanke aj Sáre za nápady.

+BONUS: Sára bude rozdávať nafukovacie balóniky (ak budete mať možnosť, môžete aj vy pokúpiť balóniky a rozdávať všade okolo seba na koncíku.) - pri skladbe One More Light ich nafúkneme a budeme nimi mávať a do toho si pripravte svetlá z telefónov nech majú Linkini radosť ;)

Ďakujeme a vidíme sa v Prahe!