Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 39
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park - Novinky
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Dnešný koncert zrušený
Smola aká postihla istú Valerie, ktorá vyhrala koncert LP pre svoju školu, sa snáď ani nedá opísať. Raz, naozaj také niečo ako súkromný koncert LP môže človek zažiť iba raz v živote. Valerie sa to pred pár týždňami splnilo a posledný mesiac musel byť plný nádherného očakávania. Dnes sa zobudila do dňa na ktorý tak dlho čakala a na linkinpark.com ju čakala táto správa:

Los Angeles, CA (October 6, 2008) - Linkin Park boli nútení zrušiť dnešný koncert v klube Joint v Hard Rock Hoteli, pretože spevák Chester Bennington si poranil chrbticu a doktor mu naordinoval odpočinok. Linkin Park úprimne ľutujú toto nepredvídateľné zrušenie a ospravedlňujú sa fanúšikom za spôsobené sklamanie.

Od Mikea: Sme nahratí...Chester si poranil chrbát a momentálne má dosť veľké bolesti. Prosím myslite naňho:) mike.


Takéto veci sa stávajú, ale toto je fakt smola. Čas ukáže, či sa koncert odohrá v náhradnom termíne, alebo je nenávratne stratený. Každopádne prajeme skoré uzdravenie Chesterovi!

Zdroj: linkinpark.com & mikeshinoda.com
Nové Downloady / Novinky na stránke
Seed
Pripravili sme pre vás zaujímavé downloady. Prvý má názov The Seed, je to krátky film, ktorý režíroval sám Joe Hahn.

Obsah:

Vojak Sung vedie vojnu proti organizácii, ktorá používa prísne tajnú technológiu, o ktorej sa ľudia nesmú dozvedieť. Pokiaľ sa to však všetko neodohráva iba v jeho hlave...

CSFD / Myspace

Veľkosť : 133MB
Dĺžka: 12:07
Formát: AVI / DivX
Rozlíšenie: 696x310
Formát zvuku: MPEG-LAYER 3

Download: The SEED by Joe Hahn
Druhým dnešným downloadom sú 4 songy od skupiny Xero.

Vyšli v roku 1999 na magnetofónovej páske. LP, vtedy pod menom Xero, tvorili všetci terajší členovia okrem speváka Chestera Benningtona, ktorý prišiel do skupiny až po odchode vtedajšieho speváka Marka Wakefielda.

Tracklist:


  Rhinestone
  Reading My Eyes
  Fuse
  Stick N' Move


Download: Xero Demo
Pokračujeme demo piesňami od Linkin Park, z ktorých sa neskôr vyvinuli (poväčšine) skladby na debutovom albume kapely Hybrid Theory.

Tieto skladby aj so skladbami z albumu Hybrid Theory EP (známe aj ako LPU CD v 1.0) a Xero, sa stali prvými piesňami, ktoré Linkin Park nahrali. Songy sú nahraté v rokoch 1998 až 2000 v čase, keď sa volali ešte Hybrid Theory. V niektorých piesňach môžete počuť odlišný zvuk či texty od tých, ktoré sú na albume Hybrid Theory. Piesne sú vo formáte mp3 s bitratom: 128 Kbps.

Tracklist:


  A Place For My Head (Esaul)
  By Myself
  Untitled
  Points & Authority
  Super Xero
  Crawling
  Carousel
  Part of Me
  And One
  Rhinestone
  Esaul
  Now I See


Download: Hybrid Theory Demos
A teraz novinky mimo Linkin Park. Možno ste si už všimli, že na stránke pribudla možnosť pridávania priateľov. Jednoducho vojdete do profilu akéhokoľvek člena, a kliknete na ADD TO BUDDY (Pridať priatela). Svojich pritelov môžete nájsť vo svojom profile.

Okrem toho sa dnes konala malá redukcia fóra. To, že sa z témy Koľko je tu dievčat?, stalo nakoniec Kto má rád aké jogurty, je dosť odveci :D. V sekcii Off Topic si môžete vytvoriť kategoriu Jugurty a kecať tam napríklad ako vám chutí Pribináčik :D, ale v ostatných témach sa prosím džte danej témy.

Týmto taktiež vyhlasujeme "konkurz" na moderátora. Kto by mal záujem sa starať o fórum a hlavne vie rozlíšiť spam a má s tým už nejaké skúsenosti nech prosím pošle SS jednému z adminov alebo pošle Mail
Rozhovor a Wikipedia
Ešte v júni tohto roku, pred koncertom v Brne, boli Linkin Park vo Fínsku, kde Joe a Phoenix spravili rozhovor pre fínsku televíziu. Nepovedali ale nič prevratné, ale podľa mňa je rozhovor celkom zaujímavý, a tak som sa ho rozhodol sčasti preložiť:

Phoenix: Sme na turné, ktorým podporujeme 'Minutes To Midnight' už dlho, ale ešte pred európskym turné v júni sme boli doma asi dva mesiace, z ktorého sme veľa času strávili v štúdiu robením nových skladieb. Ale naplno to rozbehneme až po turné.

Otázka: Predtým ako ste začali robiť na MTM, ste mali asi rok pauzu. Teraz pracujete na novom albume a je to oveľa kratšia medzera, ako pri vašich predchádzajúcich albumoch.

Phoenix: Jedinú vec, čo sme robili zle, možno nie zle, to je nesprávne slovo... Pri predchádzajúcich albumoch sme koncertovali veľmi dlho, a na konci turné sme boli veľmi vyčerpaní a potrebovali sme pauzu, posilniť sa. Tentokrát sme to nejak nepreťahovali a chceme, aby ľudia už nemuseli čakať 3 roky na nový album. Takže si myslím, že v tomto bode sme sa zlepšili a dúfame, že vydáme novú dosku čo najrýchlejšie.

Otázka: Po vašich spoluprácach s Jay-Z-ym a Bustom Rhymesom - chceli by ste spolupracovať ešte s nejakými inými interprétmi?

Joe: Chcel by som spolupracovať s Les Claypool-om (basák kapely Primus) alebo Flea-om (basák Red Hot Chili Peppers)...

Phoenix: ... s nejakými inými basákmi, že?

Otázka: Čo je zlé na Daveovi?

Joe: To sa samých seba pýtame každý deň.Mike urobil rozhovor na konferencii Blogworld 2008, v ktorom hovorí o svojom blogu a sčasti aj o Linkin Park. Trvá asi 8 minút, takže kto je aspoň trošku schopný v angličtine, nech si ho pozrie tu.

Podľa stránky Billboard.com bude kapela Cypress Hill spolupracovať s Mikeom Shinodom na jednej piesni pre ich nový album. Okrem neho sa na albume objaví aj gitarista skupiny Rage Against The Machine, Tom Morello, či legendárny Slash (Guns N' Roses, Velvet Revolver).

Pri Mikeovi opäť zostaneme, respektíve pri jeho blogu. Na ňom sa už zase zmenil design, hoci len veľmi jemne, ale teraz holduje fialovej farbe. Ale dôležité je aj to, čo naň Mike píše, a asi najzaujímavejšou vecou je, že napísal zoznam faktov, ktoré sú na jeho stránke na Wikipedii chybné.

1.) Busta Rhymes feat. Linkin Park "We Made It" (produkcia s Cool & Dre a Timbalandom) - nesprávne: Timabaland nerobil na tejto skladbe, song je produkovaný len Mikeom + Cool & Dre.

2.) "V roku 2003, bol Mike 'pozvaný' spolupracovať na song od kapely Evanescence 'Bring Me to Life', ako povedal člen kapely Linkin Park, Chester Bennington. Nakoniec, ale na piesni spolupracoval Paul McCoy (12 Stones)." - nepamätám si, žeby toto niekto povedal, ale keby aj áno... Nikdy ma nepozvali spolupracovať s Evanescence. Aj keď to Chester možno povedal, nie je to pravda (všetci robíme chyby)!


Zdroje: http://www.lptimes.com/ & http://www.mikeshinoda.com/
Príbeh jedného Taiwančana
Z oficiálneho LP fóra:

Moje meno je Jamie Lan, som jedným zo 150 fanúšikov, ktorí začali čakať na futbalovom štadióne 6 týždňov vopred na koncert Linkin Park. Chcem sa podeliť o náš príbeh so všetkými fanúšikmi LP.

16. Novembra 2007 prišla na Taiwan najlepšia kapela na svete Linkin Park a všetci taiwanskí fanúšikovia boli strašne vzrušení z ich prvej návštevy. Ja osobne som na nich čakal 7 rokov. Keď som počul In The End pred 7 rokmi, bol som úplne očarený Mikeovým rapom, gitarou a klávesami, Chesterovým spevom, skretchami Mr. Hahna, Bradovou gitarou, Robovými bicími, Phoenixovou basou a kombináciou všetkých členov. Stal som sa hard core fanúšikom ako mnoho ľudí po celom svete.

Na koncert v roku 2007 sa prišli niektorí postaviť do radu na štadióne mesiac vopred aby sa dostali do prvého radu a ja som bol jedným z nich. Ale ochranka na štadióne nás poslala preč, pretože sa tam mal konať ešte jeden koncert, koncert Beyoncé. Až po tomto koncerte sme sa mohli postaviť do radu na náš koncert. Takže sme sa nakoniec postavili do radu iba týždeň vopred a stáli sme v prvom rade v ten večer. Boli sme nadšení a dúfali sme, že sa LP čoskoro vrátia.

V Máji 2008 sme sa dozvedeli, že sa LP vracajú a nemohli sme tomu uveriť, bolo to príliš krásne aby to bola pravda. 16. augusta sa začali predávať lístky a my sme úplne šaleli a vystáli sme si dokonca okrem lístkov aj limitovanú edíciu tričiek LP. A začali sme plánovať zhromaždenie pred koncertom. Tento rok bol posledným koncertom pred LP koncert Avril Lavigne 5. septembra, čo je 6 týždňov pred koncertom LP 17. októbra a to znamená, že ak chceme byť v prvom rade tak musíme čakať na štadióne 6 týždňov čo znie šialene ale my sme HARD CORE LINKIN PARK FANS!!!. Takže som zhromaždil svoj tím, ktorý má 150 členov, urobil som plagát a prišiel som na štadión o 7 večer 5. septembra a odštartoval tak celú čakaciu akciu. Okoloidúci sa na nás pozerali s pohľadom "Ste blázni! Veď do koncertu ostáva asi mesiac!" ale my si myslíme, že to nie je nič pre HARD CORE LINKIN PARK FANS!!!

Druhý víkend prišiel silný tajfún a my sme zostali na štadióne až kým vietor a dážď nezosilneli natoľko, že sme museli na chvíľu odísť. Vrátili sme sa hneď ako vietor zoslabol. Zostať na štadióne a čakať na koncert LP je pre nás tou najdôležitejšou úlohou pretože naozaj chceme znova vidieť všetkých členov z prvého radu.

Dnes je 23. septembra a my čakáme na štadióne už 2 týždne a čakajú nás ešte 4. Sme nadšení že deň koncertu sa pomaly ale isto blíži a chceme odkázať Linkin Park že na nich budeme čakať v prvom rade a vybláznime sa spolu s nimi.
Ste najlepšou kapelou na svete a my taiwanskí fanúšikovia sme súčasťou ozajstného jadra HARD CORE LINKIN PARK FANS!!!.

Dúfam že sa náš príbeh dostane k členom LP a že si nás všetkých budú pamätať!!!


Tak čo vravíte??

Zdroj: lplive.net
2 nominácie pre LP na MTV EMA
obrazok.euLinkin Park boli nominovaní na MTV European Music Awards vo dvoch kategóriách:

1. Headliner
2. Rock Out

Ja týmto všelijakým kategóriám veľmi nerozumiem, ale na prvé počutie (prečítanie) mám dojem, že by sa mohlo jednať o tie dôležitejšie kategórie. Kto máte chuť tak oddnes je možné na stránkach MTV hlasovať. Je to jednoduché, kliknete si na to veľké okno Vote, vyberiete kategóriu, následne toho za koho chcete hlasovať (teda LP:) a kliknete na Vote.

Hlasovanie bude prebiehať do 2. Novembra, ceny sa budú odovzdávať 6. Novembra v Liverpoole.

Zdroj: cbennington.com
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

22/03/2019 23:04
Kks, z tej vlajky som odpadol smile1 https://www.youtu.
..qXUYiwqkCk
18:01

19/12/2018 17:59
Cross off - luxus

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved