Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 39
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park - Novinky
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
MFR turné zrušené!!!

Kvôli Chesterovmu zraneniu chrbtice boli Linkin Park nútení zrušiť Music For Relief turné v Číne. Všetci úprimne ľutujú, čo sa stalo. Presnejšie sa jedná o tieto koncerty:

  12. október - Šanghaj, Čína
  15. október - Wuhan, Čína
  17. október - Taipei, Taiwan
  19. október - Peking, Čína
  21. október - Macao, Čína

Zisk z týchto benefičných koncertov mal ísť nadácii Linkin Park - Music For Relief, ktorá týmto chcela pomôcť provincii postihnutej zemetraseniami - Si-Čchuan v juhozápadnej Číne. No aj napriek tomu, že boli koncerty zrušené a zatiaľ sa nevie, či budú nahradené, sa LP rozhodli pomôcť a nejaké tie financie na pomoc predsa len dali.

Problém s Chesterovou chrbticou riešilo rádio X-treme v rozhovore s Mikeom a víťazkou súťaže Remix2Win Valerie. Mike povedal, že nevie presne ako sa Chester zranil ani z čoho to má, že Chester je natoľko zranený, že nie je schopný cestovať, a vôbec robiť nejaké fyzické aktivity. Takže prajeme Chesterovi skoré uzdravenie, a dúfajme, že jeho zranenie nie je až také vážne, aby s ním mal ťažkosti v budúcnosti. A úprimne ľutujem aj tích taiwanských fanúšikov, ktorí čakali mesiac pred štadiónom na koncert LP, a teraz nič z toho. Nechcel by som byť v ich koži.

Update (poki): Mike pre to rádio povedal, že nevedia čo s Chesterom je. Vraj bol doma a nerobil nič namáhavé, keď ho odrazu seklo. Nevládal sa ani postaviť, tak mu zavolali sanitku a museli ho naložiť na nosidlách. Predbežne nie je známe, čo to spôsobilo. Ďalšie vyšetrenia by mali ukázať viac a chalani budú o stave Chestera informovať. Takisto sa plánuje náhradný termín koncertu pre Valerie, ale s tými ázijskými to vraj bude komplikovanejšie. Takže kolegovia HARD CORE LINKIN PARK FANS z Taiwanu môžu pobaliť stany a deky a ísť sa vyspať domov do postele... Je mi ich ale úprimne ľúto.
Ďalšou novinkou je, že skladba "Leave Out All The Rest" od LP bude vo filme (teda vyjde na soundtracku) Twilight, ktorý bude mať premiéru 21. novembra. Soundtrack k filmu, na ktorom sa LOATR objaví, vyjde už 4. novembra a okrem Linkin Park sa na ňom objavia interpréti ako Paramore, či Muse. Viac informácií tu.


Zdroj: http://www.lptimes.com/
Milton Keynes & MFR Tour
Mike nám na webe zanechal jeden nezvýčajný príspevok, v ktorom nás prosí o pomoc pri vymýšľaní mena pre live CD/DVD kolekciu, ktorú Linkini chystajú vydať už "čoskoro". V príspevku sa zmieňuje, že na DVD bude zaznamenaná show z tohtoročného Projekt Revolution Tour z Európy, konkrétne je to show z Milton Keynes (UK) Svoje nápady máte zverejniť na tejto stránke a kompletný príspevok si môžete prečítať tu, no myslým že som spomenul všetko čo bolo tréba ;-)

Benefičné turné Music For Relief 08 sa pomaly ale isto blíži (už len týždeň).
V niektorých mestách, v ktorých Linkini o pár dní vystúpia sa začali objavovať propagačné plagáty. Dva ešte chýbajú, no verím, že časom sa objavia ;-).

A aby som nezabudol, v galérií nájdete nové fotografie z tohtoročného Projekt Revolution Tour a aktuálne scany z čínského magazínu Ez Talk

Zdroj: M.Shinoda
Dnešný koncert zrušený
Smola aká postihla istú Valerie, ktorá vyhrala koncert LP pre svoju školu, sa snáď ani nedá opísať. Raz, naozaj také niečo ako súkromný koncert LP môže človek zažiť iba raz v živote. Valerie sa to pred pár týždňami splnilo a posledný mesiac musel byť plný nádherného očakávania. Dnes sa zobudila do dňa na ktorý tak dlho čakala a na linkinpark.com ju čakala táto správa:

Los Angeles, CA (October 6, 2008) - Linkin Park boli nútení zrušiť dnešný koncert v klube Joint v Hard Rock Hoteli, pretože spevák Chester Bennington si poranil chrbticu a doktor mu naordinoval odpočinok. Linkin Park úprimne ľutujú toto nepredvídateľné zrušenie a ospravedlňujú sa fanúšikom za spôsobené sklamanie.

Od Mikea: Sme nahratí...Chester si poranil chrbát a momentálne má dosť veľké bolesti. Prosím myslite naňho:) mike.


Takéto veci sa stávajú, ale toto je fakt smola. Čas ukáže, či sa koncert odohrá v náhradnom termíne, alebo je nenávratne stratený. Každopádne prajeme skoré uzdravenie Chesterovi!

Zdroj: linkinpark.com & mikeshinoda.com
Nové Downloady / Novinky na stránke
Seed
Pripravili sme pre vás zaujímavé downloady. Prvý má názov The Seed, je to krátky film, ktorý režíroval sám Joe Hahn.

Obsah:

Vojak Sung vedie vojnu proti organizácii, ktorá používa prísne tajnú technológiu, o ktorej sa ľudia nesmú dozvedieť. Pokiaľ sa to však všetko neodohráva iba v jeho hlave...

CSFD / Myspace

Veľkosť : 133MB
Dĺžka: 12:07
Formát: AVI / DivX
Rozlíšenie: 696x310
Formát zvuku: MPEG-LAYER 3

Download: The SEED by Joe Hahn
Druhým dnešným downloadom sú 4 songy od skupiny Xero.

Vyšli v roku 1999 na magnetofónovej páske. LP, vtedy pod menom Xero, tvorili všetci terajší členovia okrem speváka Chestera Benningtona, ktorý prišiel do skupiny až po odchode vtedajšieho speváka Marka Wakefielda.

Tracklist:


  Rhinestone
  Reading My Eyes
  Fuse
  Stick N' Move


Download: Xero Demo
Pokračujeme demo piesňami od Linkin Park, z ktorých sa neskôr vyvinuli (poväčšine) skladby na debutovom albume kapely Hybrid Theory.

Tieto skladby aj so skladbami z albumu Hybrid Theory EP (známe aj ako LPU CD v 1.0) a Xero, sa stali prvými piesňami, ktoré Linkin Park nahrali. Songy sú nahraté v rokoch 1998 až 2000 v čase, keď sa volali ešte Hybrid Theory. V niektorých piesňach môžete počuť odlišný zvuk či texty od tých, ktoré sú na albume Hybrid Theory. Piesne sú vo formáte mp3 s bitratom: 128 Kbps.

Tracklist:


  A Place For My Head (Esaul)
  By Myself
  Untitled
  Points & Authority
  Super Xero
  Crawling
  Carousel
  Part of Me
  And One
  Rhinestone
  Esaul
  Now I See


Download: Hybrid Theory Demos
A teraz novinky mimo Linkin Park. Možno ste si už všimli, že na stránke pribudla možnosť pridávania priateľov. Jednoducho vojdete do profilu akéhokoľvek člena, a kliknete na ADD TO BUDDY (Pridať priatela). Svojich pritelov môžete nájsť vo svojom profile.

Okrem toho sa dnes konala malá redukcia fóra. To, že sa z témy Koľko je tu dievčat?, stalo nakoniec Kto má rád aké jogurty, je dosť odveci :D. V sekcii Off Topic si môžete vytvoriť kategoriu Jugurty a kecať tam napríklad ako vám chutí Pribináčik :D, ale v ostatných témach sa prosím džte danej témy.

Týmto taktiež vyhlasujeme "konkurz" na moderátora. Kto by mal záujem sa starať o fórum a hlavne vie rozlíšiť spam a má s tým už nejaké skúsenosti nech prosím pošle SS jednému z adminov alebo pošle Mail
Rozhovor a Wikipedia
Ešte v júni tohto roku, pred koncertom v Brne, boli Linkin Park vo Fínsku, kde Joe a Phoenix spravili rozhovor pre fínsku televíziu. Nepovedali ale nič prevratné, ale podľa mňa je rozhovor celkom zaujímavý, a tak som sa ho rozhodol sčasti preložiť:

Phoenix: Sme na turné, ktorým podporujeme 'Minutes To Midnight' už dlho, ale ešte pred európskym turné v júni sme boli doma asi dva mesiace, z ktorého sme veľa času strávili v štúdiu robením nových skladieb. Ale naplno to rozbehneme až po turné.

Otázka: Predtým ako ste začali robiť na MTM, ste mali asi rok pauzu. Teraz pracujete na novom albume a je to oveľa kratšia medzera, ako pri vašich predchádzajúcich albumoch.

Phoenix: Jedinú vec, čo sme robili zle, možno nie zle, to je nesprávne slovo... Pri predchádzajúcich albumoch sme koncertovali veľmi dlho, a na konci turné sme boli veľmi vyčerpaní a potrebovali sme pauzu, posilniť sa. Tentokrát sme to nejak nepreťahovali a chceme, aby ľudia už nemuseli čakať 3 roky na nový album. Takže si myslím, že v tomto bode sme sa zlepšili a dúfame, že vydáme novú dosku čo najrýchlejšie.

Otázka: Po vašich spoluprácach s Jay-Z-ym a Bustom Rhymesom - chceli by ste spolupracovať ešte s nejakými inými interprétmi?

Joe: Chcel by som spolupracovať s Les Claypool-om (basák kapely Primus) alebo Flea-om (basák Red Hot Chili Peppers)...

Phoenix: ... s nejakými inými basákmi, že?

Otázka: Čo je zlé na Daveovi?

Joe: To sa samých seba pýtame každý deň.Mike urobil rozhovor na konferencii Blogworld 2008, v ktorom hovorí o svojom blogu a sčasti aj o Linkin Park. Trvá asi 8 minút, takže kto je aspoň trošku schopný v angličtine, nech si ho pozrie tu.

Podľa stránky Billboard.com bude kapela Cypress Hill spolupracovať s Mikeom Shinodom na jednej piesni pre ich nový album. Okrem neho sa na albume objaví aj gitarista skupiny Rage Against The Machine, Tom Morello, či legendárny Slash (Guns N' Roses, Velvet Revolver).

Pri Mikeovi opäť zostaneme, respektíve pri jeho blogu. Na ňom sa už zase zmenil design, hoci len veľmi jemne, ale teraz holduje fialovej farbe. Ale dôležité je aj to, čo naň Mike píše, a asi najzaujímavejšou vecou je, že napísal zoznam faktov, ktoré sú na jeho stránke na Wikipedii chybné.

1.) Busta Rhymes feat. Linkin Park "We Made It" (produkcia s Cool & Dre a Timbalandom) - nesprávne: Timabaland nerobil na tejto skladbe, song je produkovaný len Mikeom + Cool & Dre.

2.) "V roku 2003, bol Mike 'pozvaný' spolupracovať na song od kapely Evanescence 'Bring Me to Life', ako povedal člen kapely Linkin Park, Chester Bennington. Nakoniec, ale na piesni spolupracoval Paul McCoy (12 Stones)." - nepamätám si, žeby toto niekto povedal, ale keby aj áno... Nikdy ma nepozvali spolupracovať s Evanescence. Aj keď to Chester možno povedal, nie je to pravda (všetci robíme chyby)!


Zdroje: http://www.lptimes.com/ & http://www.mikeshinoda.com/
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

19/12/2018 17:59
Cross off - luxus

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved

12/12/2017 12:56
Súhlasím a zdieľam tvoje pocity Veyron, boli sme na tom podobne.