Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,840
Najnovší člen: Peter1987
Spriatelené weby
Do štúdia v Novembri!
V nasledujúcom rozhovore Chester prezradil, že po benefičných koncertoch v Číne a pár dňoch oddychu sa Linkin Park zavrú v Novembri do štúdia. Kto nechcete počúvať celé interview zapnite si ho v čase 2:37, tam to Chester spomenie. Tak a môžeme začať špekulovať, koľko asi tak bude výroba albumu trvať, budú sa LP snažiť budúce leto už koncertovať? Pri práci na prvých dvoch albumoch boli LP v štúdiu 3 - 6 mesiacov, koľko to bude tentoraz?Zdroj: http://lpassociation.com/
Linkin Park ocenení na VMA!
Po dvoch neúspešných (menej postatných) nomináciách prišla včera na rad tá hlavná tretia a vyšlo to. Shadow Of The Day, videoklip režírovaný Mr.Hahnom, bol ocenený na VMA ako "Best Rock Video", teda Najlepšie rockové video. Blahoželáme! Cenu si boli prevziať osobne Chester a Joe, pár fotiek je zatiaľ na lptimes.com, keď bude mať Števo chuť, možno pridá nejaké do galérie, ak ho pekne poprosíte...

Update: tak a máme aj video z preberania ceny, opäť vďaka lptimes.com. Kliknite sem.

Update 2: Tak konečne som mal možnosť si ten klip pozrieť a pre tých čo nerozumejú anglicky, Chester poďakoval všetkým fanúšikom a cenu venoval Joeovi, pretože on režíroval väčšinu klipov od LP vrátane Shadow Of The Day. V klipe sa minú aj Chesterova manželka Talinda a Joeova priateľka Karen. Týmto myslím končí kompletný servis ohľadom VMA, pretože už naozaj nie je čo viac napísať:).

Update 3 by Sabi: Tak som už stihol aj uploadovať rip z môjho DVD rekordéra, cez ktorý som nahral aj ocenenie pre LP. Jedinou chybičkou je, že je to dosť potichu, ale to iba preto, že sestra zabudla pridať hlas :D.

MTV VMA 08 Linkin Park (avi, 107 MB)
Prvých 12 hodín
Takže už ste myslím všetci išli spať a ja mám čas napísať akési resumé prvého dňa linkinpark.sk, respektíve jej prvých dvanástich hodín. Pár čísel:

55 registrovaných členov
260 návštev
150 príspevkov vo fóre
280 správ v shoutboxe

za to všetko vám patrí veľká vďaka, naozaj ste nás všetkých veľmi milo prekvapili. Sme naozaj nadšení, že sa tu začína tvoriť skvelá komunita ľudí, ktorí sa (dúfam) budú na tieto stránky radi vracať. Ak si tu nájdete nových priateľov, budeme naozaj radi a budeme vedieť, že naša práca mala zmysel.

Za tých pár hodín nám vyskočilo pár vecí. Prvou z nich bol shoutbox. Ten nie je stavaný na takéto kvantá odkazov aké tu dnes boli odoslané (a ktoré nás samozrejme tešia) a človek ľahko niečo zmešká. Preto sa čo najskôr budeme snažiť dať na stránky chatovaciu miestnosť, ktorú budete môcť využívať.

Ďalej ma napadá také všeobecné vyhlásenie, a síce: tieto stránky sú určené všetkým vekovým kategóriám či povahám, preto vás týmto prosím, aby ste to brali do úvahy. Teraz naozaj nemám na mysli nikoho konkrétneho. Aj keď sloboda slova samozrejme platí, berte do úvahy, že niekoho sa vaše vyhlásenia môžu dotknúť prípadne aj naštvať. Preto sa prosím skúste vyhnúť akýmkoľvek hrubým nadávkam, xenofóbnym či iným neznášanlivostným prípevkom, urážkam, a podobným veciam, ktoré by narúšali túto skvelú atmosféru, ktorá tu počas dnešného dňa vznikla.

Napísal som to tak oficiálne, ale dúfam že ste pochopili o čo mi ide. Jednoducho aby mal každý jeden návštevník tejto stránky dobrý pocit a radosť z toho, že tu je. Chcel som to len tak pre úplnosť napísať.

Na záver ešte raz ďakujeme za skvelé privítanie linkinpark.sk na webe a tešíme sa na vás pri každej vašej ďalšej návšteve. Máme ešte v hlave pár nápadov na vylepšenie, ale zatiaľ ich nebudeme prezrádzať, všetko má svoj čas...Zajtra budú výsledky MTV VMA, dobrú noc.
MTV Video Music Awards 2008

Dnes, teda 7. september 2008, nie je významný len štartom stránky www.LinkinPark.sk, ale aj tým, že sa v Hollywoode odovzdávajú ceny MTV Video Music Awards. Ceny z pár vedľajších kategórií sa už odovzdávali a vo dvoch takýchto kategóriách boli nominovaní aj Linkin Park. A ako z týchto kategórií vyšli? Bohužiaľ naprázdno. V cene za najlepšiu réžiu klipu neuspel klip "Shadow Of The Day", ale vyhrala Erykah Badu s videoklipom k songu "Honey". A v kategórii Najlepšie špeciálne efekty videoklip "Bleed It Out" porazili Kanye West ft. T-Pain s klipom "Good Life".

No ešte netreba smútiť, pretože LP sú nominovaní s klipom "Shadow Of The Day" aj na jednu z hlavných kategórii, a to presne na Najlepšie rockové video. Kto túto cenu vyhrá, to sa dozvieme až dnes v noci (zajtra ráno). Takmer isté je, že sa LP zúčastnia odovzdávanie VMA, minimálne Chester a Joe, lebo sa nechali odfotiť na skúške show. (viď obrázok novinky)

Takže kto chce vidieť LP v telke, nezabudnite si zapnúť hocijakú MTV dnes v noci o 2:00, kedy začne VMA Red Carpet (červený koberec), v ktorom uvidíte prípravy na show a rôzne rozhovory s celebritami. O 3:00 oficiálne začína show, a končí o 6 ráno. Takže komu sa nechce ísť zajtra do školy, rozhodne nech pozerá.

Zdroj: http://www.lptimes.com/
Vitajte na LinkinPark.sk!

Tak na túto chvíľu sme všetci štyria, kubo, poki, Sabi, Števo, čakali takmer tri mesiace. Počas tejto doby sme celkom slušne zanedbávali svoje bývalé stránky/blogy, a síce lpspace, place4myhead a linkinpark.sk.sblog. To všetko malo však (dúfame) svoj zmysel a dnes vám predstavujeme novú fanstránku o Linkin Park. Čo na nej nájdete?

- históriu LP od úplných začiatkov až po koniec Projekt Revolution 2008 vrátane bývalých kapiel členov

- biografie jednotlivých členov

- zoznam všetkého, čo LP kedy vydali, od oficiálnych CD až po knihy

- texty k oficiálnym albumom

- vedľajšie projekty členov kapely, a to nielen tie hudobné

- rozsiahlu interaktívnu galériu so stovkami fotografií (len pre registrovaných)

- LPN Widget (len pre registrovaných)

- download klipov od LP plus pár ďalších zaujímavostí (len pre registrovaných)

Snažili sme sa ako sme najlešie vedeli priniesť vám všetko podstatné zo sveta LP a to celé "zabaliť" do pekného užívateľského prostredia. Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady, podnety, výčitky, pochvaly a neviem čo ešte, napíšte do shoutboxu prípadne na mail hocikoho z nás.

Týmto to ale samozrejme nekončí, ale práve začína. Keďže sme štyria a všetci máme už nejaké tie skúsenosti s vedením stránok o LP, budeme sa snažiť prinášať vám aj naďalej aktuálne informácie. Nevravím že stránka bude aktualizovaná každý deň, ale ak každý z nás napíše niečo len raz do týždňa, to máte novinku každý druhý deň. Ešte raz, veríme že sa vám u nás bude páčiť a v pondelok začíname s novinkami.

-Števo, kubo, Sabi, poki

Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

12/12/2017 12:56
Súhlasím a zdieľam tvoje pocity Veyron, boli sme na tom podobne.

20/11/2017 08:43
...a koncert to bol maličký v divadelných priestoroch s príjemnou priateľskou atmoškou...to čo sa stalo ma silno zasiahlo a nikdy nezabudnem nie len nato aký talent to bol, ale i aký človek.

20/11/2017 08:42
Len tak pre zaujímavosť na koncerte v Brixtone (ten predposledný 4/7) bol Chez v super nálade a žartoval ako napr. že je to afterparty či to že doma keď spieva tak mu detská nadávajú...

20/11/2017 08:41
Koncert v HB sa myslím podaril super, sa mi veľmi páčili Mike a jeho kecy, aj keď veľmi náročné na pozeranie.

30/10/2017 20:24
koncert bol super aj atmoska vsetko ale riadne ma nicilo ked som videl iba 5 clenov skupiny..... sad rest in peace chester

29/10/2017 19:07
Vaše názory na koncert v Hollywood Bowl? Páčil sa? THP

29/10/2017 19:01
LPTHP

23/07/2017 22:12
28.7.2017 v Sade Janka Kráľa v Bratislave o 19:00 bude rozlúčka s Chesterom.

21/07/2017 12:00
MUSIME SPRAVIT ROZLUCKU ! toto je neuveritelne čo sa stalo sad

20/07/2017 20:43
Zevraj sa chester obesil??? WTF???