Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Vitajte na slovenských fanstránkach o skupine Linkin Park. Staňte sa fanúšikmi aj na facebook stránke kliknutím na tento odkaz.

Registráciou sa dostanete do zamknutých kategórii ako je shoutboard, galéria, fórum a ďalšie. (Svoj záujem o registráciu oznámte na mailovej adrese redakcia@linkinpark.sk poprípade na mike@linkinpark.sk alebo nám napíšte na našu facebook stránku.


Mike Shinoda plánuje koncerty po svete so svojou sólo nahrávkou Post Traumatic.

Mike Shinoda Post traumatic Tour North America:


October 10th - Montreal, QC @ Mtelus
October 11th - Toronto, ON @ Rebel
October 13th - New York, NY @ Pier 17
October 14th - Philadelphia, PA @ Fillmore
October 15th - Stroudsburg, PA @ Sherman Theater
October 17th - Charlotte, NC @ Fillmore
October 19th - Tampa, FL @ The Ritz
October 20th - Orlando, FL @ House of Blues
October 21st - Atlanta, GA @ Tabernacle
October 23rd - Raleigh, NC @ The Ritz
October 25th - New Orleans, LA @ House of Blues
October 28th - Dallas, TX @ House of Blues
October 30th - Las Vegas, NV @ House of BLues
November 2nd - Los Angeles, CA @ Palladium
November 5th - Anaheim, CA @ House of Blues
November 6th - San Francisco, CA @ The Masonic
November 8th - Salt Lake City, UT @ The Depot
November 9th - Denver, CO @ Fillmore
November 11th - Chicago, IL @ House of Blues
November 14th - Boston, MA @ House of Blues
November 16th - Detroit, MI @ Fillmore
November 17th - Silver Spring, MD @ Fillmore

01.04.2017 LinkinPark.sk competition #10 - výherca: cashbank

16.12.2015 LinkinPark.sk competition #9 - výherca: Naty Compelová. Sponzor: Prestige MJM

08.12.2015 LinkinPark.sk competition #8 - výhercovia: Fero Hurajt a Jakub Svetlík. Sponzor: Metalshop

21.09.2015 LinkinPark.sk competition #7 - výherca: Kristína Zelinová a Jakub Svetlík. Sponzor: Prestige MJM

20.08.2015 Metalshop súťaž - výhercovia: tomashnizdo@email.cz, m.lancaric@gmail.com

22.05.2015 LinkinPark.sk competition #6 - výherca: Klárka Kocincová. Sponzor: Prestige MJM

06.12.2014 LinkinPark.sk competition #5 - výherca: Minoq. Sponzor: Metalshop.cz

20.11.2014 LinkinPark.sk competition #4 - výherca: Martin Janušek. Sponzor: Via Spirit

12.10.2014 LinkinPark.sk competition #3 - výhercovia: Alica Bottková, Simona Sim, Kristián Filo.  Sponzor: Rockershop.sk

18.09.2014 LinkinPark.sk competition - výherca: Mária Kravcová. Sponzor: Emergency room

19.08.2014 LinkinPark.sk competition - výherca: Patrícia Šuchtárová. Sponzor: Metalshop.cz

Mike Shinoda Soundcheck Sessions: Live In Moscow

Mike momentálne koncertuje v USA. Predtým sa zastavil v Ázii a Európe. Jedna zo zastávok bola aj Moskva. Práve z tohto mesta budú vydané live verzie niektorých piesni, ktoré zazneli na koncerte. Jedná sa o úplne prvý oficiálny live release od Mikea s názvom Mike Shinoda Soundcheck Sessions: Live In Moscow a bude vydaný už 15.11.2018 na iTunes!
Piesne budú mať aj videozáznam z koncertu.

Setlist:

1. Make It Up As I Go (Live In Moscow)
2. Crossing A Line (Live In Moscow)
3. Roads Untraveled (Live In Moscow)
4. In The End (Live In Moscow)
5. Numb (Live In Moscow)

Jedná sa o prvý realease od vydania albumu Post Traumatic v júny a zrejme sa dočkáme viacej takýchto vydaní nakoľko v názve je použité "Soundcheck Sessions".

Trailer:


Mike pracuje na novej hudbe!

Mike počas koncertovania v USA nezaháľa a pracuje na novej hudbe. Či to je hudba pre jeho sólo kariéru, Fort Minor alebo dokonca Linkin Park je momentálne otázne. Je dosť možné že na budúci rok budeme od Mike počuť nové skladby.

Skladba Numb presnejšie jej klip sa stane prvým videom Linkin park na YouTube, ktoré dosiahne jednu miliardu pozretí a mohlo by sa stať už tento týždeň!Na Mikových koncertoch poslednú dobu vídame Phoenixa, ktorý sa pripája na encore časť a odohra cca 6 songov s Mikom. Brad prišiel pozrieť Mika na koncerte v Anaheime a Rob a Joe v Los Angeles.

Prikladám slová od Phoenixa, ktoré povedal v Anaheime:

"Posledný rok a pol bol ťažký pre všetkých, nie len pre mňa alebo pre Mika. Čo je naozaj skvelé na Linkin Park komunite ako celku je, že v online svete, na sociálnych sietiach, ktoré môžu byť veľmi negatívne, tak vy ste tak podporujúci a pozitívny. Moc to pre nás znamená. Takže za to ďakujeme a za druhé, uprostred mizerných situácii musíte nájsť niekoho, kto zdvihne vlajku a prevezme vedenie a to je Mike."

Tak sa zdá že na budúci rok by sa nám to mohlo rozbehnúť s Linkin Park. Zdá sa že Phoenix nemá problém hrať na koncertoch. Joe tiež má odohraných niekoľko DJ setov. Brad a Rob sa začínajú ukazovať. Dúfame že chalani niečo vymyslia a budeme ich čoskoro vidieť dokopy na jednom pódiu.

Mark Morton & Chester Bennington Song

Pred rokom Chester išiel do štúdia spolu s gitaristom skupiny Lamb Of God Markom Mortonom a producentom Joshom Wilburom nahrať Mortonov debutový album.

Gitarista ohlasuje svoju muziku od roku 2012 s pár inštrumentálnymi nahrávkami. Konkrétne "Make Sure", "SnowBound" a "Love Heals". Jeho zvuk sa odlišuje od tvorby kapely Lamb Of Gods. Chester potvrdil že sním nahral pieseň a bude tvrdšia a obsahujúca screamy, ktoré na poslednej nahrávke LP chýbali.


Pred pár dňami Morton odpovedal fanúšikom že album príde čoskoroa bude vydaný aj song s Chesterom. Kapela Lamb Of Gods rovnako chystý nový album ale zatiaľ bez dátumu vydania.

luky31 dňa October 31 2018 11:32:45· 0 Komentárov · 151 Prečítané · Vytlačiť
Hybrid Theory oslavuje 18 rokov!

Dnes oslavuje svoje 18. narodeniny debutový album kapely Linkin Park Hybrid Theory. V Európe 4x a v USA 11x platinovo ocenený album. Z albumu vzišli single "One Step Closer", "Crawling", "Papercut" a "In The End". Album pri vydaní dosiahol 2. miesto v rebríčku Billboard 200 ale aj napriek tomu sa stal najpredávanejším debutovým albumom 21. storočia.

Prajeme všetko najlepšie k dospelosti a nech sa hudba tohto albumu dostáva k mladším generáciám.

Viac o albume a skladbách sa dočítate TU.

Waiting For Tomorrow a Mikov príhovor

Minulý piatok 19.10 si odbil premiéru song, na ktorom pracovali spolu Martin Garrix, Pierce Fulton a Mike Shinoda. Song sa volá Waiting For Tomorrow a pracovalo sa na ňom približne 2 roky. Garrix song hrával naživo od roku 2016 ale až teraz sme sa dočkali plnej verzie piesne.Toto je prepis Mikovho príhovoru z koncertu v New Yourku zo dňa 13.10.2018. Popisuje jeden z ich prvých koncertov, keď boli ako predkapela.

Preklad: linkinpark.cz

Když jsme byli na své první opravdové tour, tak jsme přirozeně otevírali koncert pro headlinera. Byli tam 3 kapely včetně nás. Řeknu Vám něco o tom headlinerovi (Mike ho nechtěl jmenovat, ale je to kapela The Union Underground).

Měli 2 tourbusy, kupu nástrojů, roadies, tour managera, 2 kadeřníky atd. Pokud byli v zázemí klubu 2 šatny, tak si je vzali obě. Pokud by tam bylo 100 šaten, tak si je vezmou všechny. Oni prostě sebrali vše a předkapelám tak nenechali vůbec nic. Na pódiu pak řvali na svojí crew během koncertu. Po jednom koncertě jednoho člena týmu vyhodili a nechali ho na parkovišti bez ničeho. Jejich chování bylo fakt ubohý.

V té době se náš první singl „One Step Closer“ začínal dostávat do rádií. Byli jsme z toho úplně na větvi. Pamatuju si, jak jsme jeli dodávkou za Chestrovým tátou v Arizoně a v rádiu slyšeli DJ říkat: „Tohle je nová kapela a jejich zpěvák je místní rodák z Tempe, tohle jsou Linkin Park se singlem One Step Closer“. Dojeli jsme do Arizony a vyběhli jsme z auta a Chester začal křičet na svýho tátu: „Rychle zapni rádio, právě tam hrají náš song!“

Naše další tour nebyla o moc lepší, nečekaně. Potom se to začalo zlepšovat a my se zároveň naučili, jak se chovat k předkapelám a jejich crew. Když jsme začali headlinovat, tak jsme předkapelám dávali najevo, že jsou naprosto vítané a dostane se jim dostatek vlastního prostoru. Víme jaká je pozice předskokana, protože jsme v ní také byli a bylo to na piču. Nechtěli jsme se chovat jako ti nevychovanci z té nejmenované kapely.

Asi o rok později jsme hráli zde v New Yorku. Myslím v Roseland Balroom. 2x jsme předskakovali a potřetí jsme už byli headlineři. Chester přišel před koncertem do busu a řekl mi, že zpěvák té neurvalé kapely je tady. Já mu odpověděl: „Kurva, co mu tak asi řekneme“ a Chester na to: „Vypadá v pohodě, takže se budeme tvářit normálně“. Pustili jsme ho do našeho tourbusu a on spustil: „Chlapi, jenom jsem chtěl říct, že Vám gratuluju ke všemu, co jste za těch X měsíců dokázali.

Poděkovali jsme mu a řekli, že je to od něj zdvořilý gesto. Asi se změnil. Pak ale pronesl: „Když na tu dobu vzpomínám a jak rychle jste získali popularitu, tak si řikám, že jsme to měli být MY.“ Tohle byl moment, kdy jsme byli s Chesterem jako: „Dáme mu na držku?“ a Chester mu jen odpověděl: „Hodně štěstí kamaráde, doufám, že Vám to taky vyjde. Pořád hrajete ne? Buďte trpěliví a ono to přijde.“ Týpek jen odvětil „Díky moc, tohle znamená pro nás moc“.

Tohle byl prostě Chester. Kdokoli jinej by po takové urážce hned vypěnil vzteky, ale Chester jen odvětil „V pohodě kámo“.

Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved

12/12/2017 12:56
Súhlasím a zdieľam tvoje pocity Veyron, boli sme na tom podobne.

20/11/2017 08:43
...a koncert to bol maličký v divadelných priestoroch s príjemnou priateľskou atmoškou...to čo sa stalo ma silno zasiahlo a nikdy nezabudnem nie len nato aký talent to bol, ale i aký človek.